Programy rachunkowe, Programy przetwarzające dane, Edytory tekstu, MS Office, Webmaster w tym tworzenie stron www, Administrator baz danych, Projektowanie systemów komputerowych, Języki programowania, Grafika komputerowa,

Powszechnie wiadomo, że skok w sukces w branży usług profesjonalnych nie polega na stworzeniu najbardziej innowacyjnej usługi, ale od wynikłej w zwiazku z tym rewolucji w sposobie działania organizacji. Kurs pomaga wykorzystać w tym względzie możliwości i potencjał mediów społecznościowych. Kurs przygotowaliśmy dla menedżerów przedsiębiorstw usług profesjonalnych, którzy wypełnią ankietę https://www.surveymonkey.com/r/7XYSTYW. Kurs dla tych osób jest bezpłatny.  

Zero oczywistości, tylko praktycznie, gdzie znaleźć narzędzia, jak je skonfigurować. Każdy typ medium omówiono osobno a każda sekcja kończy się check-listą, czyli listą co i jak - prosto i jasno masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał. Na kurs składa się z 4 części, odpowiadających poszczególnym typom aplikacji.

Możliwości i specyfika aplikacji typu komunikator-sygnalizator-mikroblog (na przykładzie Twitter). Nie skupiono sie na techniakliach, ale na możliwościach i potencjale w sferze zarządzania. Omówiono w szczególności czym są tweety, retweety, hashtagi, trendy, funkcje, strumienie wpisów, persony. Kim są followersi, influencerzy oraz jak działają moduły analityczne.

Możliwości i specyfikę aplikacji typu kolekcje grafik (na przykładzie Instagram). Opisano możliwości i specyfikę tych mediów. Omówiono czym są konta, tablice, piny, profile, moduły analityczne. Zasób klasycznie kończy Check-lista czyli podsumowanie co masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.

Działania operacyjne w aplikacjach o charakterze profesjonalnym i naukowym (na przykładzie LinkedIn). Opisano możliwości i specyfikę tych mediów. Omówiono konta, tworzenie CV, sieci kontaktów, dodawanie swoich badań, tworzenie laboratoriów, łączenie narzędzi. Zasób klasycznie kończy Check-lista czyli podsumowanie co masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.

Działania operacyjne w aplikacjach typu kolekcje filmów (na przykładzie Youtube). W zasobach opisano możliwości i specyfikę tych mediów. Omówiono czym jest kanał dedykowany firmie, subskrypcje, pozycjonowanie, metadane oraz youtube.com/analytics. Check-lista czyli prosto i jasno co masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.

W tym poradniku znajdziesz podstawowe informacje o tym, jak rozpocząć pracę na platformie zdalnego nauczania oraz warunki korzystania z technik komunikacyjnych. Klucz dostępu: moodle

Kurs komputerowy pozwala na zdobycie umiejętności posługiwania się technologią komputerową i informacyjną. Celem kursu jest przygotowanie do pracy z komputerem w biurze lub recepcji. 

160 godziny kurs dla osób zainteresowanych grafiką prezentacyjną, wektorową oraz rastrową oraz projektowaniem stron WWW. Celem kursu jest sprawna obsługa aplikacji na poziomie średnio zaawansowanym, moduł grafiki wektorowej, moduł grafiki rastrowej( w CorelDraw) tworzenie stron, animacji i aplikacji internetowych.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w firmach usługowych zajmujących się projektowaniem stron internetowych, studiach graficznych, filmowych, drukarniach lub świadczyć usługi na zlecenie.

Gratis: 382 szablony  stron WWW, 400 czcionek.

Hasło do kursu: pulawy2011