Dlaczego nie opanowałeś jeszcze języka? Być może tylko słuchałeś, a nie widziałeś słówek. Być może analizowałeś czasy i gramatykę. Być może lektor mówił zbyt szybko. Nasze kursy wychodzą naprzeciw osobom, które z tych czy innych względów zawiodły się na innych metodach nauczania.

Słówka i zwroty otrzymujesz także w formie przypomnień na komórkę czy tablet (android)

Języki obce - angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański. Kursy multimedialne, Audio Kursy, słówka, testy, gramatyka, idiomy. Przygotowanie do Test of English as a Foreign Language (TOEFL); Test of English for International Communication (TOEIC) – co najmniej 700 pkt; Test de Français International (TFI) – co najmniej 605 pkt

W ciągu ostatnich dwóch dekad termin „model biznesu" był często nadużywany zarówno przez naukowców, jak i praktyków. Termin ten jest często używany przez menedżerów, konsultantów lub naukowców z różnych dziedzin, a nawet w popularnych mediach. Zakres i użycie tego terminu sugerują, że modele biznesu są niezwykle ważne. Ale czym jest ta koncepcja: modą czy przydatnym narzędziem?

Jak przygotowano kurs?